Vyhliadkové lety

Vyhliadkové lety
  • prírodné krásy Slovenska ako na dlani
  • kultúrne pamiatky a tematicky zamerané výlety helikoptérou
  • Vysoké Tatry a pohoria zo vzduchu
  • program pre vzácnu zahraničnú návštevu

Vyhliadkové lety vrtuľníkom

Na vyhliadkové lety pre individuálne osoby odporúčame vrtuľník Robinson R-22 Beta. Robinson R-22 je vzhľadom na svoju nenáročnosť vhodný na kratšie vyhliadkové lety pre menšie skupiny. Kapacita vrtuľníka je 1 pilot a 1 pasažier. Vrtuľník zvládne v prípade potreby za deň odlietať aj skupinky do 30 osôb (za predpokladu letu 5-10 minút na osobu). Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť krátku videoprezentáciu na stránke Dotkni sa nebies - video.

Vrtuľníky pre 2-3 pasažierov

V prípade Vášho záujmu o let viacerých osôb naraz Vám pristavíme väčšie vrtuľníky, napríklad vrtuľník Hughes MD-530 s kapacitou 1 pilot + 3 cestujúci. Cena jednej letovej hodiny je 1.150 EUR bez DPH (34.645 Sk bez DPH). Tento vrtuľník je vhodny v prípade, že sa jedná o väčšie skupiny, transport na dlhšie vzdialenosti alebo o vyhliadkové lety 2 až 3 pasažierov naraz.

Vyhliadkové lety na želanie

Máte záujem o špeciálne vyhliadkové lety podľa Vášho želania? Využite možnosť bezplatnej leteckej inzercie na stránke Heli.helikoptery.sk.

Podmienky letu

Lietanie záleží od rozhodnutia pilota, ktorý prihliada na aktuálne poveternostné podmienky a počasie. V prípade, že by sa let nemohol uskutočniť, je možné čas letu posunúť, prípadne sa dohodnuť na inom termíne. V prípade letu nad chráneným územím je nutné dodržovať minimálnu letovú hladinu 300 metrov nad úrovňou terénu. Podľa Zákona o ochrane utajovaných skutočností č. 100/1996 ZZ je letecké snímkovanie (filmovanie, fotografovanie) niektorých objektov zo vzduchu možné len na základe príslušného povolenia, ktoré vydáva Ministerstvo vnútra SR - Odbor utajovaných skutočností. Žiadosť podáva vlastník snímaného objektu, resp. filmová produkcia. Poskytneme vám účinnú podporu a pomoc pri vybavovaní povolenia.

Vyhliadkový let pre obchodných partnerov

Dajte najavo obchodnému partnerovi, že je pre vás veľmi dôležitý. Chcete, aby váš obchodný partner len tak nezabudol na obchodné rokovanie s vami? Plánujete exkluzívny program pre VIP alebo vzácnu návštevu? Ukážte čo najviac národných špecialít a prírodných krás a zastavte sa na ľubovoľných miestach. To všetko môžete. Z helikoptéry uvidíte:

  • väčšie mestá (Bratislava, Košice, Nitra, Žilina, Banská Bystrica)
  • krajiny a hrady (Bratislavský hrad, Bojnický zámok, Liptov - Jánošíkov kraj)
  • hory a veľhory Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Veľkú a Malú Fatru
  • vodné plochy a rieky (Dunaj, Váh, Liptovská Mara, Šírava)
  • jaskyne (Gombasecká jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa)
  • ďalšie objekty podľa vášho želania

Zastaneme pri tých, ktoré si sami vyberiete (zámky, vrcholy hôr, mestá). Naplánujeme obed v originálnej reštaurácii, vyčleníme čas aj na oddych na golfovom trávniku, v aquaparku alebo kúpeľoch. Na sklonku dňa vás zavezieme na výbornú večeru do tých najlepších rezidencií. Zabezpečíme odborný výklad, v prípade potreby aj cudzojazyčný.

Druhy vyhliadkových letov

Napíšte nám

Máte záujem o vyhliadkový let vrtuľníkom? Vyplňte, prosím, predbežný nezáväzný objednávkový formulár, v ktorom bližšie špecifikujete svoje požiadavky na vyhliadkový let.